Jdi na obsah Jdi na menu
 


Od ledna 2000 vytvořila v Městském divadle v Mladé Boleslavi následující role:

Gabriela (Bláznivá ze Chaillot - Jean Giraudoux) režie: Jaroslav Dudek

Karola Cutrerová (Sestup Orfeův - Tennessee Williams) režie: Ladislav Vymětal

Lavínie (Stará historie - Julius Zeyer) režie: Josef Kettner

Slávka Hlubinová (Měsíc nad řekou - F. Šrámek - J. Krejčík) režie: Jiří Krejčík

Dorotea (Zahradníkův pes - Lope de Vega) režie: B. A. Erzrumský

Ona (Mandarínkový pokoj - Robert Thomas) režie: Pavel Háša

Zdena (Strom až do nebe - Markéta Zinnerová) režie: Josef Kettner

Lucie (Rytíř hořící paličky - Beaumont - Fletcher) režie: Pavel Řezníček

Monika Stettlerová (Fyzikové - Friedrich Durrenmatt) režie: František Miška

Stella (Tramvaj do stanice Touha - Tennessee Williams) režie: Jan Novák

Vévodkyně Josiana (Lofter aneb Ztracená tvář - V. Hugo - G. Weisenborn) režie: Miloš Horanský

Elvíra (Rozmarný duch - Noel Coward) režie: Rudolf Felzmann

Emílie (Othello - William Shakespeare) režie: Miloš Horanský

Genoveva (Dům se sedmi balkóny - A. Casona) režie: Jan Novák

Viola (Večer tříkrálový - William Shakespeare) režie: Josef Kettner

Ruth Kellyová (Můj přítel Harvey - Mary Chasenová) režie: Roman Štolpa

Miranda - Miranda,dcera (Stará láska nerezaví - Bernard Slade) režie: Ondřej Kepka

Elmíra (Tartuffe - Moliére) režie: Miloš Horanský

Žena - Luzná vidina - Prodavačka preclíků - Číšnice (Hello, Dolly! - M. Stewart - J. Herman) režie: Radek Balaš

Aldonza - Dulcinea (Dobrodružství dona Quijota - Cervantes - Bulgakov - Skřípek) režie: Josef Kettner

Amélie (Dům Bernardy Alby - Federico García Lorca) režie: Petr Mikeska

Filumena Marturano (Manželství po italsku - Eduardo De Filippo) režie: Josef Kettner

Gabriela (Anatol - Arthur Schnitzler) režie: Ondřej Kepka

Curleyová (O myších a lidech - John Steinbeck) režie: Josef Kettner

Rosaura (Benátská dvojčata - Carlo Goldoni) režie: Štefan Capko /převzetí role/

Marianne (Scény z manželského života - Ingmar Bergman) režie: Josef Kettner

Hester Salomonová (Equus - Peter Shaffer) režie: Josef Kettner

Hana, opérka (Strážný anděl aneb Vídeňská opérka - Vlastimil Venclík) režie: Rudolf Felzmann

Rosava (Strakonický dudák - Josef Kajetán Tyl) režie: Josef Kettner

Flora (Tetovaná růže - Tennessee Williams) režie: Jan Novák

Raisa Filippovna (Sebevrah - N. Erdman - P. Mikeska - P. Khek) režie: Petr Mikeska a Pavel Khek

Třetí Tereza (Druhý břeh - Michaela Gubelová) režie: Josef Kettner

Paní Soamesová (Naše městečko - Thornton Wilder) režie: Petr Mikeska

Hraběnka (Ostře sledované vlaky - Bohumil Hrabal) režie: Ivo Krobot

Ilona (Kočičí hra - István Orkeny) režie: Josef Kettner

Nerinna (Scapinova šibalství - Moliére) režie: Jan Novák

Eleonora de Canterville (Cantervillské strašidlo - O. Wilde - J. Z. Novák) režie: Petr Mikeska

Ředitelka Domova s pečovatelskou službou (Marvinův pokoj - Scott McPherson) režie: Helena Glancová